Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $995K |
| Maç Günü Geliri | $168K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $68K |
| Tesis Bakımı | $619K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Oct 2027 |
$1.3M |
$3.0M |
$-1.6M |
$18.7M |
| Sep 2027 |
$1.5M |
$2.6M |
$-1.1M |
$20.3M |
| Aug 2027 |
$1.4M |
$2.4M |
$-1.0M |
$21.4M |
| Jul 2027 |
$6.6M |
$2.2M |
$4.4M |
$22.4M |
| Jun 2027 |
$1.3M |
$2.1M |
$-763K |
$18.0M |
| May 2027 |
$1.3M |
$2.1M |
$-748K |
$18.8M |
| Apr 2027 |
$1.3M |
$2.1M |
$-783K |
$19.5M |
| Mar 2027 |
$1.3M |
$2.1M |
$-798K |
$20.3M |
| Feb 2027 |
$1.4M |
$2.1M |
$-694K |
$21.1M |
| Jan 2027 |
$807K |
$1.8M |
$-1.0M |
$21.8M |
| Dec 2026 |
$605K |
$1.8M |
$-1.2M |
$22.8M |
| Nov 2026 |
$298K |
$1.7M |
$-1.4M |
$24.0M |