| TV Geliri | $2.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $96K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $719K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.0M | $3.2M | $-141K | $10.5M |
| Aug 2027 | $3.4M | $2.6M | $778K | $10.6M |
| Jul 2027 | $3.4M | $2.3M | $1.1M | $11.1M |
| Jun 2027 | $9.4M | $2.4M | $7.1M | $10.8M |
| May 2027 | $3.4M | $2.4M | $1.0M | $3.6M |
| Apr 2027 | $3.4M | $2.4M | $985K | $2.5M |
| Mar 2027 | $3.4M | $2.4M | $991K | $1.5M |
| Feb 2027 | $3.4M | $1.9M | $1.5M | $465K |
| Jan 2027 | $3.4M | $2.0M | $1.4M | $-1.1M |
| Dec 2026 | $1.2M | $2.1M | $-832K | $-2.6M |
| Nov 2026 | $389K | $2.2M | $-1.9M | $-1.8M |
| Oct 2026 | $410K | $3.3M | $-2.9M | $29K |