| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $673K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $3.3M | $2.0M | $1.4M | $5.4M |
| Jul 2028 | $3.3M | $1.9M | $1.4M | $4.0M |
| Jun 2028 | $6.3M | $1.2M | $5.0M | $2.7M |
| May 2028 | $3.2M | $1.2M | $1.9M | $-2.4M |
| Apr 2028 | $3.2M | $1.3M | $1.9M | $-4.3M |
| Mar 2028 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $-6.2M |
| Feb 2028 | $3.1M | $1.3M | $1.9M | $-7.7M |
| Jan 2028 | $3.2M | $2.1M | $1.1M | $-9.6M |
| Dec 2027 | $3.2M | $2.8M | $365K | $-10.6M |
| Nov 2027 | $1.3M | $1.8M | $-511K | $-11.0M |
| Oct 2027 | $1.4M | $2.3M | $-878K | $-10.5M |
| Sep 2027 | $354K | $1.7M | $-1.3M | $-9.6M |