| TV Geliri | $4.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $133K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $817K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $4.8M | $4.6M | $205K | $46.1M |
| Feb 2028 | $4.8M | $4.7M | $43K | $45.7M |
| Jan 2028 | $5.8M | $4.4M | $1.4M | $45.5M |
| Dec 2027 | $5.3M | $4.5M | $771K | $44.0M |
| Nov 2027 | $4.8M | $4.3M | $519K | $43.1M |
| Oct 2027 | $4.8M | $4.2M | $630K | $42.5M |
| Sep 2027 | $5.4M | $3.9M | $1.5M | $41.7M |
| Aug 2027 | $5.5M | $3.9M | $1.5M | $40.1M |
| Jul 2027 | $5.4M | $3.3M | $2.1M | $38.4M |
| Jun 2027 | $15.5M | $3.6M | $11.9M | $36.1M |
| May 2027 | $5.4M | $3.6M | $1.8M | $24.1M |
| Apr 2027 | $5.1M | $3.6M | $1.4M | $22.1M |