Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $324K |
| Personel Maaşları | $5K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2028 |
$59K |
$399K |
$-341K |
$-7.5M |
| Jul 2028 |
$29K |
$303K |
$-273K |
$-7.1M |
| Jun 2028 |
$16K |
$312K |
$-296K |
$-6.9M |
| May 2028 |
$16K |
$323K |
$-308K |
$-6.6M |
| Apr 2028 |
$16K |
$320K |
$-304K |
$-6.3M |
| Mar 2028 |
$16K |
$320K |
$-304K |
$-5.9M |
| Feb 2028 |
$337K |
$351K |
$-14K |
$-5.6M |
| Jan 2028 |
$16K |
$597K |
$-582K |
$-5.6M |
| Dec 2027 |
$16K |
$339K |
$-323K |
$-5.0M |
| Nov 2027 |
$16K |
$360K |
$-344K |
$-4.7M |
| Oct 2027 |
$17K |
$463K |
$-447K |
$-4.4M |
| Sep 2027 |
$38K |
$351K |
$-313K |
$-3.9M |