| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $86K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.1M |
| Personel Maaşları | $93K |
| Transfer Amortismanı | $83K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $153K |
| Tesis Bakımı | $415K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $2.2M | $4.9M | $-2.7M | $5.7M |
| Oct 2026 | $2.6M | $6.7M | $-4.1M | $8.3M |
| Sep 2026 | $3.5M | $2.4M | $1.1M | $12.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |