Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $84K |
| Maç Günü Geliri | $54K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $14K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $374K |
| Personel Maaşları | $64K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2033 |
$1.1M |
$564K |
$538K |
$100.3M |
| Jul 2033 |
$811K |
$564K |
$248K |
$99.8M |
| Jun 2033 |
$2.9M |
$558K |
$2.4M |
$99.5M |
| May 2033 |
$150K |
$558K |
$-408K |
$97.1M |
| Apr 2033 |
$149K |
$558K |
$-409K |
$97.6M |
| Mar 2033 |
$150K |
$558K |
$-408K |
$98.0M |
| Feb 2033 |
$150K |
$558K |
$-408K |
$98.4M |
| Jan 2033 |
$2.8M |
$558K |
$2.2M |
$98.8M |
| Dec 2032 |
$1.6M |
$558K |
$994K |
$96.5M |
| Nov 2032 |
$1.6M |
$558K |
$995K |
$95.6M |
| Oct 2032 |
$854K |
$558K |
$296K |
$94.6M |
| Sep 2032 |
$3.1M |
$558K |
$2.5M |
$94.3M |