| TV Geliri | $3.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $9.5M |
| Personel Maaşları | $131K |
| Transfer Amortismanı | $362K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $221K |
| Tesis Bakımı | $795K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $3.8M | $11.0M | $-7.2M | $40.9M |
| Oct 2026 | $3.7M | $13.7M | $-10.0M | $47.8M |
| Sep 2026 | $15.1M | $10.2M | $4.9M | $57.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $69.8M |