| TV Geliri | $3K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $435 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $218K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $812 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $35K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $12K | $288K | $-277K | $-564K |
| Nov 2026 | $14K | $293K | $-279K | $-288K |
| Oct 2026 | $12K | $297K | $-285K | $-10K |
| Sep 2026 | $4K | $190K | $-186K | $314K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |