Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $47K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $374K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2035 |
$3.9M |
$538K |
$3.3M |
$45.0M |
| Jul 2035 |
$1.7M |
$538K |
$1.2M |
$41.6M |
| Jun 2035 |
$63K |
$538K |
$-475K |
$40.5M |
| May 2035 |
$64K |
$538K |
$-474K |
$40.9M |
| Apr 2035 |
$64K |
$538K |
$-475K |
$41.4M |
| Mar 2035 |
$63K |
$509K |
$-445K |
$41.9M |
| Feb 2035 |
$10.5M |
$509K |
$10.0M |
$42.3M |
| Jan 2035 |
$8.1M |
$513K |
$7.6M |
$32.4M |
| Dec 2034 |
$1.5M |
$513K |
$949K |
$24.8M |
| Nov 2034 |
$1.5M |
$513K |
$950K |
$23.8M |
| Oct 2034 |
$776K |
$513K |
$263K |
$22.9M |
| Sep 2034 |
$9.8M |
$513K |
$9.2M |
$22.6M |