Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $226K |
| Maç Günü Geliri | $31K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $489K |
| Personel Maaşları | $9K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$2.1M |
$596K |
$1.5M |
$-11.3M |
| Jun 2028 |
$72K |
$546K |
$-475K |
$-12.7M |
| May 2028 |
$73K |
$503K |
$-430K |
$-12.3M |
| Apr 2028 |
$75K |
$499K |
$-424K |
$-11.8M |
| Mar 2028 |
$26K |
$544K |
$-518K |
$-11.4M |
| Feb 2028 |
$684K |
$984K |
$-300K |
$-10.9M |
| Jan 2028 |
$242K |
$1.2M |
$-958K |
$-10.6M |
| Dec 2027 |
$25K |
$603K |
$-578K |
$-9.6M |
| Nov 2027 |
$25K |
$562K |
$-537K |
$-9.1M |
| Oct 2027 |
$25K |
$815K |
$-790K |
$-8.5M |
| Sep 2027 |
$24K |
$558K |
$-534K |
$-7.7M |
| Aug 2027 |
$25K |
$561K |
$-536K |
$-7.2M |