| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $520K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $9.0M |
| Personel Maaşları | $121K |
| Transfer Amortismanı | $235K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $592K |
| Tesis Bakımı | $892K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $6.5M | $10.8M | $-4.3M | $53.4M |
| Jan 2028 | $13.0M | $10.7M | $2.3M | $57.4M |
| Dec 2027 | $13.7M | $10.7M | $3.0M | $54.9M |
| Nov 2027 | $13.8M | $10.7M | $3.0M | $51.6M |
| Oct 2027 | $9.5M | $11.2M | $-1.7M | $48.3M |
| Sep 2027 | $23.7M | $11.4M | $12.3M | $49.8M |
| Aug 2027 | $6.8M | $9.6M | $-2.8M | $37.2M |
| Jul 2027 | $6.8M | $9.9M | $-3.1M | $39.8M |
| Jun 2027 | $29.6M | $8.6M | $21.1M | $42.7M |
| May 2027 | $6.5M | $9.0M | $-2.5M | $21.4M |
| Apr 2027 | $7.3M | $10.0M | $-2.7M | $23.6M |
| Mar 2027 | $6.3M | $9.7M | $-3.4M | $26.1M |