| TV Geliri | $48K |
| Sıralama TV Bonusu | $10K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $515K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $270 |
| Borç Faizi | $44K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $70K | $773K | $-703K | $-4.5M |
| May 2027 | $41K | $724K | $-684K | $-3.8M |
| Apr 2027 | $40K | $647K | $-607K | $-3.1M |
| Mar 2027 | $39K | $637K | $-597K | $-2.5M |
| Feb 2027 | $39K | $625K | $-586K | $-1.9M |
| Jan 2027 | $38K | $672K | $-634K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $38K | $603K | $-565K | $-713K |
| Nov 2026 | $38K | $554K | $-516K | $-148K |
| Oct 2026 | $295K | $929K | $-634K | $368K |
| Sep 2026 | $73K | $583K | $-509K | $1.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |