| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $602K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.9M |
| Personel Maaşları | $120K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $179K |
| Tesis Bakımı | $851K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $7.6M | $8.1M | $-450K | $35.1M |
| Nov 2026 | $7.6M | $8.2M | $-578K | $35.6M |
| Oct 2026 | $6.7M | $8.1M | $-1.4M | $36.2M |
| Sep 2026 | $6.4M | $7.0M | $-574K | $37.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $38.1M |