| TV Geliri | $7K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $500 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $102K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $25K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $8K | $313K | $-306K | $-1.7M |
| Mar 2027 | $8K | $308K | $-301K | $-1.4M |
| Feb 2027 | $8K | $298K | $-291K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $7K | $328K | $-320K | $-826K |
| Dec 2026 | $7K | $277K | $-269K | $-506K |
| Nov 2026 | $7K | $275K | $-267K | $-237K |
| Oct 2026 | $183K | $386K | $-203K | $31K |
| Sep 2026 | $10K | $285K | $-274K | $234K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |