Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $11K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $86K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Dec 2027 |
$21K |
$172K |
$-151K |
$-2.6M |
| Nov 2027 |
$21K |
$192K |
$-171K |
$-2.5M |
| Oct 2027 |
$23K |
$258K |
$-235K |
$-2.3M |
| Sep 2027 |
$23K |
$212K |
$-189K |
$-2.1M |
| Aug 2027 |
$23K |
$181K |
$-158K |
$-1.9M |
| Jul 2027 |
$35K |
$183K |
$-148K |
$-1.7M |
| Jun 2027 |
$23K |
$183K |
$-161K |
$-1.6M |
| May 2027 |
$23K |
$183K |
$-161K |
$-1.4M |
| Apr 2027 |
$23K |
$187K |
$-164K |
$-1.3M |
| Mar 2027 |
$23K |
$185K |
$-163K |
$-1.1M |
| Feb 2027 |
$23K |
$181K |
$-158K |
$-943K |
| Jan 2027 |
$23K |
$219K |
$-196K |
$-784K |