| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $47K |
| Oyuncu Maaşları | $8.1M |
| Personel Maaşları | $105K |
| Transfer Amortismanı | $654K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $836K |
| Tesis Bakımı | $813K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $6.3M | $10.6M | $-4.2M | $32.4M |
| Jul 2027 | $6.9M | $9.9M | $-3.1M | $36.0M |
| Jun 2027 | $6.2M | $10.8M | $-4.6M | $38.4M |
| May 2027 | $8.3M | $10.2M | $-1.9M | $42.4M |
| Apr 2027 | $8.3M | $8.4M | $-101K | $43.6M |
| Mar 2027 | $8.1M | $8.4M | $-252K | $43.0M |
| Feb 2027 | $9.4M | $9.1M | $248K | $42.6M |
| Jan 2027 | $34.9M | $9.9M | $25.0M | $41.7M |
| Dec 2026 | $6.9M | $10.0M | $-3.1M | $16.1M |
| Nov 2026 | $6.3M | $10.2M | $-3.9M | $18.5M |
| Oct 2026 | $7.1M | $15.3M | $-8.2M | $21.7M |
| Sep 2026 | $10.7M | $7.2M | $3.6M | $29.3M |