| TV Geliri | $5K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $86K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $8K | $212K | $-204K | $309K |
| Nov 2026 | $9K | $200K | $-192K | $511K |
| Oct 2026 | $7K | $164K | $-157K | $701K |
| Sep 2026 | $30K | $575K | $-544K | $856K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |