Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $7K |
| Maç Günü Geliri | $5K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $124K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$13K |
$312K |
$-299K |
$-1.3M |
| Feb 2031 |
$1.1M |
$327K |
$786K |
$-997K |
| Jan 2031 |
$13K |
$412K |
$-399K |
$-1.8M |
| Dec 2030 |
$226K |
$325K |
$-99K |
$-1.4M |
| Nov 2030 |
$13K |
$325K |
$-312K |
$-1.3M |
| Oct 2030 |
$22K |
$326K |
$-304K |
$-972K |
| Sep 2030 |
$3.0M |
$314K |
$2.6M |
$-669K |
| Aug 2030 |
$20K |
$289K |
$-269K |
$-3.3M |
| Jul 2030 |
$37K |
$289K |
$-252K |
$-3.0M |
| Jun 2030 |
$13K |
$289K |
$-276K |
$-2.8M |
| May 2030 |
$13K |
$289K |
$-276K |
$-2.5M |
| Apr 2030 |
$13K |
$289K |
$-276K |
$-2.2M |