| TV Geliri | $13K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $900 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $491K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $27K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $45K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $22K | $589K | $-567K | $-2.9M |
| Aug 2027 | $14K | $424K | $-410K | $-2.3M |
| Jul 2027 | $47K | $462K | $-415K | $-1.9M |
| Jun 2027 | $14K | $423K | $-409K | $-1.5M |
| May 2027 | $62K | $400K | $-338K | $-1.1M |
| Apr 2027 | $14K | $403K | $-389K | $-780K |
| Mar 2027 | $26K | $406K | $-380K | $-393K |
| Feb 2027 | $20K | $458K | $-438K | $-14K |
| Jan 2027 | $15K | $437K | $-423K | $422K |
| Dec 2026 | $11K | $430K | $-419K | $844K |
| Nov 2026 | $12K | $425K | $-413K | $1.3M |
| Oct 2026 | $19K | $596K | $-576K | $1.7M |