| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $7.4M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $225K |
| Tesis Bakımı | $906K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $6.6M | $8.6M | $-2.0M | $76.9M |
| Aug 2027 | $6.6M | $7.3M | $-786K | $78.9M |
| Jul 2027 | $5.8M | $7.1M | $-1.4M | $79.7M |
| Jun 2027 | $5.7M | $7.3M | $-1.6M | $81.1M |
| May 2027 | $7.0M | $7.3M | $-272K | $82.7M |
| Apr 2027 | $7.0M | $6.3M | $659K | $82.9M |
| Mar 2027 | $7.4M | $6.5M | $837K | $82.3M |
| Feb 2027 | $8.2M | $6.6M | $1.7M | $81.4M |
| Jan 2027 | $28.1M | $7.1M | $21.0M | $79.8M |
| Dec 2026 | $16.0M | $7.1M | $8.9M | $58.8M |
| Nov 2026 | $16.1M | $7.2M | $9.0M | $49.9M |
| Oct 2026 | $10.4M | $8.0M | $2.4M | $40.9M |