| TV Geliri | $629K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $562K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $15K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.1M | $709K | $346K | $953K |
| Jul 2028 | $1.1M | $1.2M | $-149K | $592K |
| Jun 2028 | $1.2M | $1.3M | $-53K | $726K |
| May 2028 | $1.1M | $763K | $334K | $763K |
| Apr 2028 | $1.1M | $1.5M | $-362K | $415K |
| Mar 2028 | $1.1M | $1.2M | $-74K | $762K |
| Feb 2028 | $1.1M | $1.2M | $-106K | $821K |
| Jan 2028 | $1.2M | $1.2M | $74K | $912K |
| Dec 2027 | $1.1M | $1.1M | $-70K | $822K |
| Nov 2027 | $1.1M | $652K | $435K | $877K |
| Oct 2027 | $943K | $783K | $160K | $427K |
| Sep 2027 | $1.1M | $893K | $169K | $252K |