| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $518K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $8K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $25K | $726K | $-701K | $-1.4M |
| Oct 2026 | $25K | $840K | $-815K | $-658K |
| Sep 2026 | $25K | $557K | $-532K | $156K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |