| TV Geliri | $10.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.4M |
| Personel Maaşları | $83K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $17K |
| Tesis Bakımı | $761K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $11.2M | $5.3M | $5.9M | $45.4M |
| Dec 2027 | $5.7M | $5.2M | $513K | $39.5M |
| Nov 2027 | $5.8M | $5.7M | $58K | $39.0M |
| Oct 2027 | $5.8M | $7.4M | $-1.6M | $38.9M |
| Sep 2027 | $5.9M | $5.0M | $871K | $40.5M |
| Aug 2027 | $5.9M | $4.7M | $1.2M | $39.7M |
| Jul 2027 | $5.8M | $4.3M | $1.4M | $38.4M |
| Jun 2027 | $6.4M | $5.1M | $1.3M | $37.0M |
| May 2027 | $5.7M | $4.1M | $1.6M | $35.7M |
| Apr 2027 | $5.7M | $3.9M | $1.8M | $34.1M |
| Mar 2027 | $5.6M | $3.8M | $1.8M | $32.3M |
| Feb 2027 | $6.2M | $3.9M | $2.3M | $30.5M |