| TV Geliri | $53K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $17K |
| Oyuncu Maaşları | $268K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $49K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $73K | $418K | $-346K | $-3.4M |
| Sep 2027 | $49K | $353K | $-304K | $-3.0M |
| Aug 2027 | $50K | $280K | $-231K | $-2.7M |
| Jul 2027 | $232K | $307K | $-74K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $48K | $332K | $-283K | $-2.4M |
| May 2027 | $49K | $406K | $-358K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $49K | $509K | $-460K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $18K | $293K | $-275K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $20K | $308K | $-287K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $18K | $305K | $-287K | $-766K |
| Dec 2026 | $18K | $271K | $-253K | $-479K |
| Nov 2026 | $20K | $244K | $-224K | $-225K |