| TV Geliri | $767 |
| Sıralama TV Bonusu | $76 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $262K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $24K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $40K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $964 | $343K | $-342K | $-2.4M |
| May 2027 | $971 | $311K | $-310K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $1K | $318K | $-316K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $1K | $315K | $-313K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $3K | $313K | $-310K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $811 | $348K | $-347K | $-851K |
| Dec 2026 | $973 | $281K | $-280K | $-505K |
| Nov 2026 | $722 | $207K | $-206K | $-226K |
| Oct 2026 | $123 | $182K | $-182K | $-21K |
| Sep 2026 | $8K | $90K | $-82K | $186K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |