| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $222K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $846K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $729K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $4.6M | $1.6M | $3.0M | $35.7M |
| Sep 2027 | $6.0M | $1.5M | $4.5M | $32.7M |
| Aug 2027 | $2.4M | $1.5M | $937K | $28.2M |
| Jul 2027 | $2.4M | $1.5M | $852K | $27.3M |
| Jun 2027 | $4.0M | $1.5M | $2.5M | $26.4M |
| May 2027 | $2.3M | $1.5M | $840K | $23.9M |
| Apr 2027 | $2.3M | $1.4M | $897K | $23.0M |
| Mar 2027 | $2.3M | $1.5M | $838K | $22.1M |
| Feb 2027 | $915K | $1.1M | $-212K | $21.3M |
| Jan 2027 | $1.1M | $1.1M | $33K | $21.5M |
| Dec 2026 | $262K | $927K | $-665K | $21.4M |
| Nov 2026 | $309K | $864K | $-556K | $22.1M |