Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $643K |
| Maç Günü Geliri | $2.3M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $124K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $90K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$3.5M |
$3.0M |
$458K |
$286.3M |
| Jul 2030 |
$3.2M |
$4.6M |
$-1.3M |
$285.8M |
| Jun 2030 |
$20.0M |
$1.3M |
$18.6M |
$287.1M |
| May 2030 |
$3.0M |
$1.3M |
$1.7M |
$268.5M |
| Apr 2030 |
$3.0M |
$1.3M |
$1.7M |
$266.8M |
| Mar 2030 |
$5.1M |
$1.3M |
$3.7M |
$265.1M |
| Feb 2030 |
$13.1M |
$29.1M |
$-15.9M |
$261.4M |
| Jan 2030 |
$8.5M |
$950K |
$7.5M |
$277.3M |
| Dec 2029 |
$3.1M |
$950K |
$2.1M |
$269.8M |
| Nov 2029 |
$3.1M |
$974K |
$2.1M |
$267.6M |
| Oct 2029 |
$3.4M |
$981K |
$2.5M |
$265.6M |
| Sep 2029 |
$3.2M |
$1.1M |
$2.1M |
$263.1M |