| TV Geliri | $583K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $163K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $8.6M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $34K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $205K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $745K | $8.9M | $-8.2M | $-6.7M |
| Oct 2026 | $735K | $14.6M | $-13.9M | $1.5M |
| Sep 2026 | $810K | $8.3M | $-7.5M | $15.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $22.9M |