| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kolbeinn Sigurdsson | Baş Scout | 3 | 0 | 40% | 01.08.2026 | İskandinavya |
| Mikael Saevarsson | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 70% | 31.08.2026 | |
| Sigurdur Arnason | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 49% | 31.08.2026 | |
| Stefan Johannsson | Scout | 2 | 0 | 40% | 02.08.2026 | İskandinavyaBatı Avrupa |
| Vidar Saevarsson | Scout | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | İskandinavya |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | Kolbeinn Sigurdsson | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 60 | 57 | 40% | 59% | 10.0K | #4 MC | — | — | Tutum | ||
| Stígur Diljan Þórðarson | AMR | 20 | Vikingur | Mikael Saevarsson | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 66 | 71 | 70% | 100% | 127.5K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Bjarni Mark Duffield | DC | 30 | Valur | Mikael Saevarsson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 71 | 70% | 100% | 135.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Ísak Máni Guðjónsson | DC | 21 | IA | Mikael Saevarsson | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 64 | 69 | 70% | 100% | 90.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Hörður Ingi Gunnarsson | DR | 28 | Valur | Sigurdur Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 64 | 67 | 49% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Aron Jónsson | DR | 22 | FH | Sigurdur Arnason | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 53 | 65 | 49% | 100% | 11.5K | — | — | — | |
| Yohan Cassubie | DM | 25 | FC Lahti | Stefan Johannsson | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 81 | 40% | 68% | 400.0K | #1 DL | — | — | Tutum |
| Matthew Bolaños | DL | 24 | Mosta | Stefan Johannsson | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 75 | 40% | 61% | 150.0K | #1 DL | — | — | Tutum |
| Jeremiah Streng | ST | 24 | SJK | Kolbeinn Sigurdsson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 67 | 40% | 68% | 450.0K | #2 ST | — | — | Tutum |
| Árni Steinn Sigursteinsson | AMR | 23 | Fjolnir | Vidar Saevarsson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 56 | 58 | 40% | 52% | 100.0K | #3 MC | — | — | Tutum |
| Tòfol Montiel | AMR | 26 | FC Lahti | Vidar Saevarsson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 58 | 80 | 40% | 65% | 450.0K | #3 MC | — | — | Tutum |
| Olatoundji Tessilimi | AMR | 21 | SJK | Kolbeinn Sigurdsson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 66 | 40% | 67% | 400.0K | #4 MC | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tòfol Montiel | AMR | FC Lahti | #3 | — | Hemen Al | 58 | 80 | 40% | 65% | 450.0K | Tutum | Aktif |
| Yohan Cassubie | DM | FC Lahti | #2 | — | Al | 76 | 81 | 40% | 68% | 400.0K | Tutum | Aktif |
| Matthew Bolaños | DL | Mosta | #2 | — | Al | 73 | 75 | 40% | 61% | 150.0K | Tutum | Aktif |
| Árni Steinn Sigursteinsson | AMR | Fjolnir | #3 | — | Al | 56 | 58 | 40% | 52% | 100.0K | Tutum | Aktif |
| Jeremiah Streng | ST | SJK | #1 | — | Düşün | 83 | 67 | 40% | 68% | 450.0K | Tutum | Aktif |
| Olatoundji Tessilimi | AMR | SJK | #4 | — | Düşün | 75 | 66 | 40% | 67% | 400.0K | Tutum | Aktif |
| — | #4 | — | Düşün | 60 | 57 | 40% | 59% | 10.0K | Tutum | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Kolbeinn Sigurdsson | Vikingur U20 | #1, #2, #3, #4 | |
| Kolbeinn Sigurdsson | FH U20 | #2 | |
| Vidar Saevarsson | IA U20 | #1, #2, #3, #4 | |
| Stefan Johannsson | Valur U20 | #2 | |
| Vidar Saevarsson | Leiknir U20 | #2 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Mark Duffield | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stígur Diljan Þórðarson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kári Kristjánsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjarni Mark Duffield | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kári Kristjánsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kári Kristjánsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bjarni Mark Duffield | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kári Kristjánsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bjarni Mark Duffield | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kári Kristjánsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bjarni Mark Duffield | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ísak Máni Guðjónsson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska Ylitolva | FH | DR | Defans | 74 | 101 | 48% | 300.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Lucas Lingman | FH | DM | Defans | 71 | 87 | 48% | 250.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Saku Heiskanen | FH | DR | Defans | 68 | 88 | 48% | 300.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #4 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Doldurma | 44 | 54 | 18–35 | 6.3K | Listede | ✓ | |
| #2 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 72 | 85 | 21–29 | 62.9K | İzlemede | — | — |
| #1 | DL | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 60 | 70 | 20–32 | 37.7K | Tamamlandı | Frans Elvarsson | ✓ |
| #3 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Doldurma | 44 | 54 | 18–35 | 18.9K | Tamamlandı | ✓ |