| TV Geliri | $224K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $275K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $66K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $239K | $536K | $-297K | $-4.3M |
| Sep 2027 | $40K | $483K | $-443K | $-4.0M |
| Aug 2027 | $40K | $483K | $-444K | $-3.6M |
| Jul 2027 | $40K | $466K | $-426K | $-3.1M |
| Jun 2027 | $41K | $473K | $-432K | $-2.7M |
| May 2027 | $41K | $458K | $-417K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $40K | $389K | $-349K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $39K | $385K | $-346K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $39K | $381K | $-342K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $38K | $407K | $-368K | $-828K |
| Dec 2026 | $38K | $365K | $-327K | $-460K |
| Nov 2026 | $38K | $360K | $-322K | $-133K |