| TV Geliri | $89K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $462K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $5K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $96K | $636K | $-540K | $-803K |
| Feb 2027 | $97K | $629K | $-532K | $-267K |
| Jan 2027 | $101K | $653K | $-552K | $262K |
| Dec 2026 | $99K | $680K | $-581K | $811K |
| Nov 2026 | $20K | $732K | $-712K | $1.4M |
| Oct 2026 | $35K | $1.0M | $-980K | $2.1M |
| Sep 2026 | $39K | $616K | $-577K | $3.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |