| TV Geliri | $619 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $222K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $250 |
| Borç Faizi | $51K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $664 | $314K | $-314K | $-3.5M |
| Nov 2027 | $753 | $319K | $-318K | $-3.2M |
| Oct 2027 | $766 | $418K | $-417K | $-2.9M |
| Sep 2027 | $776 | $236K | $-235K | $-2.5M |
| Aug 2027 | $779 | $234K | $-233K | $-2.2M |
| Jul 2027 | $3K | $369K | $-366K | $-2.0M |
| Jun 2027 | $774 | $251K | $-251K | $-1.6M |
| May 2027 | $760 | $249K | $-248K | $-1.4M |
| Apr 2027 | $552 | $246K | $-246K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $702 | $244K | $-243K | $-888K |
| Feb 2027 | $6K | $246K | $-240K | $-645K |
| Jan 2027 | $402 | $236K | $-235K | $-406K |