| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $378K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $7.7M |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $200K |
| Borç Faizi | $118K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $4.7M | $8.3M | $-3.6M | $-19.9M |
| Jul 2028 | $5.5M | $8.5M | $-3.0M | $-16.5M |
| Jun 2028 | $15.2M | $8.4M | $6.8M | $-13.7M |
| May 2028 | $4.7M | $11.6M | $-6.8M | $-20.8M |
| Apr 2028 | $4.8M | $13.9M | $-9.1M | $-14.1M |
| Mar 2028 | $4.8M | $11.7M | $-6.9M | $-5.2M |
| Feb 2028 | $5.1M | $12.5M | $-7.4M | $1.5M |
| Jan 2028 | $4.8M | $11.0M | $-6.2M | $8.7M |
| Dec 2027 | $4.6M | $12.3M | $-7.7M | $14.6M |
| Nov 2027 | $4.6M | $14.4M | $-9.8M | $22.1M |
| Oct 2027 | $4.9M | $12.0M | $-7.2M | $31.7M |
| Sep 2027 | $4.6M | $11.0M | $-6.4M | $38.6M |