| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.0M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $52K |
| Tesis Bakımı | $895K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2030 | $3.3M | $5.0M | $-1.7M | $64.8M |
| Apr 2030 | $4.0M | $4.4M | $-470K | $66.5M |
| Mar 2030 | $3.0M | $3.4M | $-393K | $67.0M |
| Feb 2030 | $3.1M | $3.1M | $-59K | $67.4M |
| Jan 2030 | $7.7M | $3.3M | $4.4M | $67.4M |
| Dec 2029 | $5.4M | $3.7M | $1.7M | $63.0M |
| Nov 2029 | $5.5M | $4.2M | $1.3M | $61.3M |
| Oct 2029 | $4.5M | $4.9M | $-426K | $60.1M |
| Sep 2029 | $6.9M | $4.6M | $2.3M | $60.5M |
| Aug 2029 | $3.3M | $4.0M | $-686K | $58.2M |
| Jul 2029 | $3.3M | $4.3M | $-941K | $58.9M |
| Jun 2029 | $3.4M | $4.8M | $-1.4M | $59.8M |