| TV Geliri | $47K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $366K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $50K | $503K | $-454K | $-3.3M |
| Jul 2027 | $255K | $571K | $-316K | $-2.8M |
| Jun 2027 | $48K | $353K | $-305K | $-2.5M |
| May 2027 | $49K | $350K | $-301K | $-2.2M |
| Apr 2027 | $49K | $353K | $-305K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $54K | $369K | $-315K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $49K | $372K | $-323K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $49K | $410K | $-361K | $-954K |
| Dec 2026 | $9K | $341K | $-332K | $-593K |
| Nov 2026 | $12K | $345K | $-333K | $-261K |
| Oct 2026 | $10K | $259K | $-249K | $72K |
| Sep 2026 | $9K | $188K | $-179K | $321K |