| TV Geliri | $758 |
| Sıralama TV Bonusu | $151 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $300 |
| Oyuncu Maaşları | $296K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $23K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $1K | $390K | $-388K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $1K | $383K | $-382K | $-1.9M |
| Feb 2027 | $13K | $397K | $-385K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $2K | $444K | $-442K | $-1.2M |
| Dec 2026 | $1K | $384K | $-383K | $-713K |
| Nov 2026 | $2K | $379K | $-378K | $-332K |
| Oct 2026 | $990 | $276K | $-275K | $43K |
| Sep 2026 | $989 | $82K | $-81K | $351K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |