Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $134K |
| Maç Günü Geliri | $163K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $22K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $200K |
| Personel Maaşları | $55K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$319K |
$360K |
$-41K |
$12.2M |
| Jul 2030 |
$365K |
$398K |
$-33K |
$12.2M |
| Jun 2030 |
$2.3M |
$565K |
$1.8M |
$12.3M |
| May 2030 |
$316K |
$565K |
$-248K |
$10.5M |
| Apr 2030 |
$314K |
$565K |
$-250K |
$10.7M |
| Mar 2030 |
$313K |
$565K |
$-252K |
$11.0M |
| Feb 2030 |
$5.6M |
$2.5M |
$3.1M |
$11.3M |
| Jan 2030 |
$474K |
$454K |
$20K |
$8.1M |
| Dec 2029 |
$314K |
$454K |
$-140K |
$8.1M |
| Nov 2029 |
$315K |
$454K |
$-139K |
$8.2M |
| Oct 2029 |
$318K |
$454K |
$-137K |
$8.4M |
| Sep 2029 |
$3.6M |
$1.1M |
$2.5M |
$8.5M |