| TV Geliri | $61K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $23K |
| Oyuncu Maaşları | $499K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $15K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $87K | $640K | $-553K | $-2.5M |
| May 2027 | $97K | $691K | $-594K | $-2.0M |
| Apr 2027 | $62K | $535K | $-472K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $63K | $522K | $-458K | $-919K |
| Feb 2027 | $64K | $646K | $-582K | $-463K |
| Jan 2027 | $66K | $488K | $-422K | $115K |
| Dec 2026 | $1.2M | $492K | $708K | $534K |
| Nov 2026 | $65K | $542K | $-477K | $-178K |
| Oct 2026 | $64K | $531K | $-467K | $296K |
| Sep 2026 | $63K | $158K | $-95K | $862K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |