Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $29K |
| Maç Günü Geliri | $2K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $123K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$13.3M |
$257K |
$13.1M |
$35.4M |
| Jun 2035 |
$34K |
$257K |
$-223K |
$22.4M |
| May 2035 |
$34K |
$257K |
$-223K |
$22.6M |
| Apr 2035 |
$34K |
$261K |
$-227K |
$22.8M |
| Mar 2035 |
$34K |
$239K |
$-205K |
$23.0M |
| Feb 2035 |
$34K |
$239K |
$-205K |
$23.2M |
| Jan 2035 |
$1.6M |
$245K |
$1.4M |
$23.5M |
| Dec 2034 |
$34K |
$245K |
$-212K |
$22.1M |
| Nov 2034 |
$33K |
$245K |
$-212K |
$22.3M |
| Oct 2034 |
$33K |
$245K |
$-212K |
$22.5M |
| Sep 2034 |
$33K |
$245K |
$-212K |
$22.7M |
| Aug 2034 |
$33K |
$245K |
$-212K |
$22.9M |