| TV Geliri | $55K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $483K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $59K | $669K | $-610K | $-1.4M |
| Oct 2026 | $60K | $1.3M | $-1.2M | $-839K |
| Sep 2026 | $59K | $703K | $-644K | $372K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |