| TV Geliri | $6.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $7.1M |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $190K |
| Borç Faizi | $206K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $95K |
| Tesis Bakımı | $205K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2029 | $7.3M | $7.9M | $-568K | $-35.7M |
| Apr 2029 | $7.2M | $8.1M | $-910K | $-35.3M |
| Mar 2029 | $6.4M | $6.7M | $-267K | $-34.6M |
| Feb 2029 | $6.5M | $6.8M | $-301K | $-34.5M |
| Jan 2029 | $7.1M | $8.6M | $-1.6M | $-34.4M |
| Dec 2028 | $6.5M | $6.6M | $-97K | $-33.0M |
| Nov 2028 | $6.6M | $6.5M | $95K | $-33.1M |
| Oct 2028 | $6.6M | $7.0M | $-429K | $-33.4M |
| Sep 2028 | $2.8M | $6.4M | $-3.6M | $-33.2M |
| Aug 2028 | $2.7M | $5.8M | $-3.1M | $-29.8M |
| Jul 2028 | $3.0M | $5.9M | $-2.9M | $-26.9M |
| Jun 2028 | $2.6M | $5.8M | $-3.2M | $-24.1M |