| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $100K |
| Transfer Amortismanı | $38K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $89K |
| Tesis Bakımı | $779K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $3.9M | $3.4M | $412K | $27.2M |
| Feb 2027 | $4.3M | $3.7M | $650K | $26.7M |
| Jan 2027 | $4.6M | $3.5M | $1.1M | $26.0M |
| Dec 2026 | $4.0M | $3.5M | $428K | $24.9M |
| Nov 2026 | $4.3M | $3.6M | $696K | $24.5M |
| Oct 2026 | $2.1M | $3.2M | $-1.1M | $23.7M |
| Sep 2026 | $3.2M | $2.0M | $1.2M | $24.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $25.4M |