| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Ramos | Baş Scout | 10 | 0 | 43% | 31.08.2026 | Doğu AvrupaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Martín Sosa | Geçici Teknik Direktör | 2 | 0 | 55% | 17.08.2026 | |
| Miguel Ferrer | Scout | 2 | 0 | 40% | 05.08.2026 | Batı Avrupa |
| Jaime Solís | Scout | 1 | 0 | 72% | 17.08.2026 | |
| Eduardo Bravo | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Lucas Alonso | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Sergio Pascual | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riccardo Ciervo | WR | 24 | Cesena | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 114 | 40% | 103% | 3.1M | #4 MC | — | — | |
| Selton | AMC | 19 | Athletic Bilbao | Jaime Solís | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 98 | 72% | 100% | 3.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Óscar Plano | AMR | 35 | Leganés | Gabriel Ramos | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 98 | 65% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marc Bernal | DM | 19 | Barcelona | Martín Sosa | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 150 | 55% | 100% | 2.9M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Éder Militão | DC | 28 | Real Madrid | Martín Sosa | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 120 | 55% | 100% | 1.8M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Pietro Pellegri | ST | 25 | Empoli | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 114 | 40% | 101% | 6.3M | #7 ST | — | — | |
| Daniel Dragusin | ST | 27 | Lokomotiv Moscow | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 116 | 40% | 105% | 6.3M | #7 ST | — | — | |
| Folarin Balogun | ST | 25 | Monaco | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 115 | 40% | 99% | 7.4M | #7 ST | — | — | |
| Alejandro Garnacho | AMR | 22 | Chelsea | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 104% | 24.0M | #4 MC | — | — | |
| Jean-Luc Adam | MC | 24 | West Ham United | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 146 | 152 | 40% | 118% | 33.0M | #4 MC | — | — | |
| Rúben Dias | DC | 29 | Manchester City | Miguel Ferrer | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 154 | 150 | 40% | 125% | 46.0M | #2 DM | — | — | |
| Ibrahima Konaté | DC | 27 | Liverpool | Miguel Ferrer | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 132 | 40% | 115% | 22.0M | #2 DM | — | — | |
| Nicolai Vallys | AMR | 30 | Brondby | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 108 | 40% | 100% | 1.6M | #1 MC | — | — | Sakat |
| Joe Willock | MC | 27 | Newcastle United | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 116 | 40% | 107% | 21.0M | #1 MC | — | — | |
| Rayan Cherki | AMR | 23 | Manchester City | Gabriel Ramos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 143 | 40% | 116% | 49.0M | #1 MC | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jean-Luc Adam | MC | West Ham United | #3 | — | Hemen Al | 146 | 152 | 40% | 118% | 33.0M | Aktif | |
| Alejandro Garnacho | AMR | Chelsea | #3 | — | Hemen Al | 120 | 130 | 40% | 104% | 24.0M | Aktif | |
| Riccardo Ciervo | WR | Cesena | #3 | — | Al | 113 | 114 | 40% | 103% | 3.1M | Aktif | |
| Rúben Dias | DC | Manchester City | #2 | — | Düşün | 154 | 150 | 40% | 125% | 46.0M | Aktif | |
| Rayan Cherki | AMR | Manchester City | #1 | — | Düşün | 149 | 143 | 40% | 116% | 49.0M | Aktif | |
| Ibrahima Konaté | DC | Liverpool | #2 | — | Düşün | 137 | 132 | 40% | 115% | 22.0M | Aktif | |
| Joe Willock | MC | Newcastle United | #1 | — | Düşün | 129 | 116 | 40% | 107% | 21.0M | Aktif | |
| Daniel Dragusin | ST | Lokomotiv Moscow | #4 | — | Düşün | 122 | 116 | 40% | 105% | 6.3M | Aktif | |
| Pietro Pellegri | ST | Empoli | #4 | — | Düşün | 115 | 114 | 40% | 101% | 6.3M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Gabriel Ramos | Real Sociedad B | #3 | 29.08.2026 |
| Lucas Alonso | Elche U20 | #2 | |
| Lucas Alonso | Barcelona U20 | #1, #2 | |
| Miguel Ferrer | Real Zaragoza U20 | #2 | |
| Miguel Ferrer | Córdoba U20 | #3 | |
| Lucas Alonso | Deportivo La Coruña U20 | #3 | |
| Miguel Ferrer | Real Valladolid U20 | #4 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Selton | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peque | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.53 | 1.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yeremay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marc Bernal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jaime Solís | Selton | Onayla | 0.80 | 72% | Rol Uyumlu |
| Gabriel Ramos | Óscar Plano | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Selton | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peque | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.46 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yeremay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arda Güler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marc Bernal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jaime Solís | Selton | Onayla | 0.80 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Selton | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peque | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.45 | 1.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yeremay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arda Güler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marc Bernal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jaime Solís | Selton | Onayla | 0.80 | 72% | Rol Uyumlu |
| Sergio Pascual | Dani Rodríguez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oriol Rey | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peque | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yeremay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dean Huijsen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arda Güler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Pascual | Oriol Rey | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oriol Rey | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peque | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joel Roca | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yeremay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dean Huijsen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Éder Militão | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Arda Güler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Pascual | Oriol Rey | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaid Romero | Getafe | DC | Defans | 112 | 119 | 95% | 8.0M | 05.12.2026 | 16 | 16 |
| Sebastián Boselli | Getafe | DR | Defans | 102 | 130 | 95% | 5.2M | 05.12.2026 | 12 | 12 |
| Veljko Birmančević | Getafe | AMR | Orta Saha | 104 | 119 | 95% | 8.9M | 05.12.2026 | 14 | 14 |
| Martín Satriano | Getafe | ST | Forvet | 118 | 134 | 95% | 15.0M | 05.12.2026 | 12 | 2 |
| Abu Kamara | Getafe | AMR | Orta Saha | 85 | 111 | 95% | 1.9M | 05.12.2026 | 6 | 16 |
| Ayrton Lucas | Getafe | DL | Defans | 117 | 136 | 95% | 9.4M | 05.12.2026 | 9 | 4 |
| Breno Bidon | Getafe | DM | Defans | 116 | 142 | 95% | 12.0M | 05.12.2026 | 13 | 3 |
| Nicolás González | Atlético Madrid | AMR | Orta Saha | 119 | 136 | 58% | 14.0M | 05.12.2026 | 1 | 1 |
| Luis Vázquez | Getafe | ST | Forvet | 106 | 117 | 95% | 3.8M | 28.11.2026 | 14 | 15 |
| Gonzalo Villar | Elche | AMC | Orta Saha | 111 | 132 | 58% | 9.4M | 28.11.2026 | 1 | 1 |
| Marash Kumbulla | Mallorca | DC | Defans | 119 | 133 | 58% | 11.0M | 07.11.2026 | 1 | 1 |
| Zito Luvumbo | Mallorca | AMR | Orta Saha | 97 | 120 | 48% | 4.6M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Miguel Monsalve | Mallorca | AMR | Orta Saha | 112 | 132 | 48% | 12.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Mateo Joseph | Mallorca | ST | Forvet | 111 | 138 | 58% | 8.8M | 07.11.2026 | 1 | 1 |
| Sofyan Amrabat | Real Betis | DM | Defans | 120 | 139 | 58% | 6.4M | 31.10.2026 | 1 | 1 |
| David Carmo | Real Oviedo | DC | Defans | 109 | 118 | 48% | 6.2M | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Nicolás Fonseca | Real Oviedo | DM | Defans | 98 | 110 | 58% | 5.1M | 24.10.2026 | 1 | 1 |
| Santiago Colombatto | Real Oviedo | DM | Defans | 104 | 122 | 58% | 5.2M | 24.10.2026 | 1 | 1 |
| Benit Borasio | Real Oviedo | MC | Orta Saha | 115 | 139 | 48% | 3.7M | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Thiago Borbas | Real Oviedo | ST | Forvet | 109 | 126 | 58% | 12.0M | 24.10.2026 | 1 | 1 |
| Federico Viñas | Real Oviedo | ST | Forvet | 104 | 125 | 48% | 4.0M | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Neal Maupay | Sevilla | ST | Forvet | 120 | 133 | 58% | 9.6M | 17.10.2026 | 1 | 1 |
| Batista Mendy | Sevilla | DM | Defans | 105 | 121 | 58% | 4.9M | 17.10.2026 | 1 | 1 |
| Rafa Marín | Villarreal | DC | Defans | 124 | 142 | 48% | 14.0M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Andrey Trofimov | Osasuna | AMR | Orta Saha | 86 | 120 | 48% | 1.6M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Calebe | Alavés | AMR | Orta Saha | 100 | 116 | 58% | 4.6M | 26.09.2026 | 1 | 1 |
| Edoardo Soleri | Alavés | AML | Orta Saha | 110 | 135 | 48% | 10.0M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Jefferson Savarino | Alavés | AMR | Orta Saha | 102 | 119 | 48% | 5.5M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Ville Koski | Alavés | DC | Defans | 76 | 94 | 28% | 700.0K | 26.09.2026 | 0 | 1 |
| Marcus Rashford | Barcelona | AMR | Orta Saha | 129 | 154 | 58% | 12.0M | 19.09.2026 | 1 | 1 |
| Nikita Massalyga | Levante | AMR | Orta Saha | 102 | 151 | 48% | 2.5M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Ugo Raghouber | Levante | DM | Defans | 98 | 132 | 58% | 1.5M | 12.09.2026 | 1 | 1 |
| Cyril Ngonge | Espanyol | AMR | Orta Saha | 113 | 129 | 48% | 8.9M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Mathis Jangeal | Rayo Vallecano | AMR | Orta Saha | 112 | 155 | 48% | 4.1M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 85 | 90 | 18–32 | 779.6K | Görüşmede | — | — |
| #4 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 110 | 123 | 21–29 | 3.9M | Listede | Riccardo Ciervo | ✓ |
| #7 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 114 | 127 | 21–29 | 1.9M | İzlemede | — | — |
| #1 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 110 | 123 | 21–29 | 4.7M | Vazgeçildi | Peque | ✗ |