| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.2M |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $110K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.2M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $6.7M | $6.5M | $163K | $163.8M |
| Jul 2028 | $6.6M | $4.4M | $2.3M | $163.5M |
| Jun 2028 | $31.5M | $6.0M | $25.5M | $161.1M |
| May 2028 | $8.2M | $11.6M | $-3.4M | $135.5M |
| Apr 2028 | $11.4M | $12.0M | $-626K | $138.8M |
| Mar 2028 | $11.3M | $7.5M | $3.9M | $139.3M |
| Feb 2028 | $7.7M | $8.9M | $-1.2M | $135.3M |
| Jan 2028 | $14.9M | $5.8M | $9.1M | $136.4M |
| Dec 2027 | $16.8M | $5.9M | $10.9M | $127.2M |
| Nov 2027 | $14.1M | $5.7M | $8.5M | $116.2M |
| Oct 2027 | $14.9M | $5.5M | $9.3M | $107.6M |
| Sep 2027 | $24.3M | $5.3M | $19.1M | $98.1M |