| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $13K |
| Oyuncu Maaşları | $510K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $690K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.5M | $1.2M | $1.3M | $21.1M |
| Jul 2027 | $2.5M | $1.2M | $1.3M | $19.7M |
| Jun 2027 | $4.5M | $1.2M | $3.3M | $18.4M |
| May 2027 | $2.6M | $1.2M | $1.3M | $15.1M |
| Apr 2027 | $2.6M | $1.3M | $1.4M | $13.8M |
| Mar 2027 | $1.0M | $946K | $96K | $12.4M |
| Feb 2027 | $1.0M | $946K | $93K | $12.3M |
| Jan 2027 | $1.6M | $821K | $797K | $12.3M |
| Dec 2026 | $3.3M | $830K | $2.4M | $11.5M |
| Nov 2026 | $2.5M | $780K | $1.7M | $9.0M |
| Oct 2026 | $1.3M | $887K | $365K | $7.3M |
| Sep 2026 | $6.6M | $538K | $6.1M | $7.0M |