| TV Geliri | $554K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $24K |
| Oyuncu Maaşları | $323K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $579K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $1.0M | $943K | $61K | $981K |
| Jan 2028 | $1.0M | $933K | $85K | $917K |
| Dec 2027 | $943K | $933K | $11K | $830K |
| Nov 2027 | $1.0M | $947K | $68K | $816K |
| Oct 2027 | $947K | $529K | $418K | $745K |
| Sep 2027 | $997K | $419K | $578K | $324K |
| Aug 2027 | $998K | $463K | $535K | $-257K |
| Jul 2027 | $1.0M | $408K | $601K | $-796K |
| Jun 2027 | $1.2M | $447K | $740K | $-1.4M |
| May 2027 | $364K | $449K | $-85K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $367K | $474K | $-108K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $366K | $490K | $-124K | $-2.0M |