| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $49K |
| Oyuncu Maaşları | $575K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $652K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.5M | $1.3M | $2.2M | $1.8M |
| Aug 2027 | $1.3M | $793K | $500K | $-374K |
| Jul 2027 | $434K | $773K | $-339K | $-878K |
| Jun 2027 | $444K | $797K | $-353K | $-542K |
| May 2027 | $471K | $768K | $-296K | $-192K |
| Apr 2027 | $338K | $661K | $-323K | $101K |
| Mar 2027 | $336K | $640K | $-305K | $421K |
| Feb 2027 | $333K | $594K | $-262K | $722K |
| Jan 2027 | $336K | $550K | $-214K | $981K |
| Dec 2026 | $1.5M | $564K | $896K | $1.2M |
| Nov 2026 | $78K | $597K | $-519K | $293K |
| Oct 2026 | $77K | $773K | $-696K | $809K |