| TV Geliri | $4.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $863K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $9.1M | $3.1M | $6.1M | $79.3M |
| Dec 2027 | $12.1M | $4.0M | $8.2M | $73.2M |
| Nov 2027 | $12.2M | $3.1M | $9.1M | $65.1M |
| Oct 2027 | $11.2M | $3.2M | $8.0M | $56.0M |
| Sep 2027 | $20.9M | $2.6M | $18.3M | $48.0M |
| Aug 2027 | $5.3M | $2.5M | $2.8M | $29.7M |
| Jul 2027 | $5.3M | $2.6M | $2.7M | $26.9M |
| Jun 2027 | $14.6M | $2.5M | $12.0M | $24.2M |
| May 2027 | $5.3M | $2.5M | $2.8M | $12.2M |
| Apr 2027 | $5.3M | $2.5M | $2.7M | $9.4M |
| Mar 2027 | $5.8M | $2.5M | $3.2M | $6.6M |
| Feb 2027 | $5.2M | $2.5M | $2.6M | $3.4M |