| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $16K |
| Oyuncu Maaşları | $771K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $14K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $54K |
| Tesis Bakımı | $709K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $23.6M |
| Nov 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $22.0M |
| Oct 2027 | $3.1M | $1.5M | $1.6M | $20.4M |
| Sep 2027 | $3.6M | $1.3M | $2.4M | $18.8M |
| Aug 2027 | $3.6M | $1.4M | $2.1M | $16.4M |
| Jul 2027 | $3.6M | $1.2M | $2.4M | $14.3M |
| Jun 2027 | $6.2M | $1.3M | $4.9M | $11.8M |
| May 2027 | $3.6M | $1.3M | $2.3M | $6.9M |
| Apr 2027 | $3.3M | $1.3M | $2.0M | $4.6M |
| Mar 2027 | $3.2M | $1.5M | $1.7M | $2.6M |
| Feb 2027 | $1.3M | $801K | $493K | $884K |
| Jan 2027 | $431K | $965K | $-534K | $377K |